برای کفپوش:

پوشش های پلی یوریا در اوایل ۱۹۸۰ در زمانی اختراع شد. پلی یوریا از جمله پیشرفته ترین پلیمرهای توسعه یافته بوده و بعنوان پوششی مدرن محسوب می گردد. ساختار پلی یوریا بر پایه واکنش گرمازا بین دی یا پلی ایزوسیانات با ترکیبات حاوی هیدروژن فعال چون آمین ها میباشد
محصول پلی یوریا پاششی به عنوان بهترین عایق، پوشش و کفپوش حال حاضر دنیا می باشد. محصول دو جزئی پلی یوریا دارای مقاومت کششی و پارگی بالا بوده و با ضریب سختی بالایی که دارد این محصول را از سایر محصولات مشابه مانند اپوکسی و کفپوش های پلی یورتان متمایز میکند.

یوریای پاششی خالص در عرض چند ثانیه وارد واکنش می شود، در عرض ۲-۱ ساعت به ۷۵ درصد میزان سخت شدن کامل خود می رسد و در عرض ۲۴ ساعت کاملاً سخت می شود. خواص هیدروفوبیک پلی یوریا پاششی که امکان انجام واکنش و سخت شدن در حضور رطوبت و همچنین امکان اعمال بر روی یخ، آب و سطوح سرد – بدون نیاز به پیش گرم کردن – فراهم می سازد.

پلی یوریا پاششی مقاومت شیمیایی بالا دارد.

پلی یوریا پاششی دارای مقاومت مکانیکی فوق العاده است.

پلی یوریا پاششی خواص فیزیکی عالی دارد که شامل کشش، درصد افزایش طول، سایش و…

مقاومت سایشی بالا

پلی یوریا در محیط های بسیار ساینده مانند کف پارکینگ به خوبی عمل می کند. مقاومت آن در برابر سوراخ شدن، پارگی، ضربه و سایش این محصول را برای پوشش سطح تحت سایش مانند انبارش و حمل محصولات زغال سنگی، پس مانده های هسته ای، زباله ها، دستگاه هم زن سیمان، خطوط آهن و مسیرهای ریلی، صنایع قایق ساز، کف پوش کامیون ها و دیگر مواد مناسب می نماید.

در مقایسه مقاومت سایشی پلی یوریا با پلی یورتان و اپوکسی مطابق استاندارد ASTM-D4060 مقاومت سایشی پلی یوریا ۵/۶ برابر پلی یورتان و ۱۶ برابراپوکسی گزارش شده است.

مزایای کفپوش پلی یوریا پاششی KTA PUR:

کاربرد های پوشش پلی یوریا پاششی KTA PUR: