نمایشگاه دائمی

تهران، الهیه، خیابان خالقی، کوچه آریا

مشاوره رایگان

02126201697 – 09192054617

کفپوش های بتنی

کفپوش های بتنی که در مجموعه کاج طلایی آفاق اجرا می گردد، مبتنی بر دستاوردهای روز دنیا در این حیطه می باشد که توسط تیم های متخصص و مجرب این گروه، باعث ارزش بخشی به پروژه های اجرایی این مجموعه می‌شود. در مقایسه با روش های سنتی بتن ریزی، این شرکت با اجرای کفپوش های بتنی، ماله پروانه ای و الیافی و استفاده گسترده از انواع افزودنی ها، باعث افزایش کیفیت بتن در سازه های بتنی خواهد شد.

هرچند کفپوش بتنی مقاومت فشاری و دوام بالایی دارند اما در بسیاری از کاربردها نقاط ضعفی دارند که به برخی از آنها اشاره می گردد.

دشواری نظافت
حالت خاکی و گرد و غبار سطح بتن
مقاومت پایین در برابر اسیدها و قلیاها
قابلیت جذب آب، رنگ ،روغن و آلودگی ها
ضرورت برش با دستگاه کاتر جهت ممانعت از بروز ترک
مرکز رشد و نمو انواع باکتری ها به علت خاصیت جاذب

 

 

با توجه به موارد فوق، پوشش بتن کف با لایه پلیمری باعث افزایش مقاومت های مکانیکی و شیمیایی شده و بدون درز اجرا شدن آنها، سبب افزایش مزیت های آنها می شود. به عبارت دیگر لازم است از پوشش های محافظ روی سطح کفپوش بتنی استفاده کرد.

گروه صنعتی کاج طلایی آفاق با تکیه بر کادر مجرب و سوابق 20 ساله مدیران در صنعت ساختمان و عایق کاری در کشور اسپانیا هم اکنون این افتخار را دارد. که فن آوری جدید برای تولید انواع عایق و کفپوش را در اختیار دارد. همچنین پرسنل مجرب این مجموعه همواره با بهره مندی از علم روز دنیا بهترین نوع متریل را ارائه و اجرا می‌نمایند.