نمایشگاه دائمی

تهران، الهیه، خیابان خالقی، کوچه آریا

مشاوره رایگان

02126201697 – 09192054617

شیت پلی یورتان

شیت پلی یورتان (Polyurethane sheet) در اکثر صنایع استفاده‌های زیادی دارد‌. از این رو گروه صنعتی کاج طلایی آفاق بهترین محصولات و خدمات را در زمینه انواع شیت پلی یورتان و سایر عایق های پلی یورتان ارائه می‌دهد. همچنین ما در این مجموعه در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت باکیفیت ترین خدمات و محصولات را به مشتریان گرامی عرضه می‌کنیم.‌

گروه صنعتی کاج طلایی آفاق با تکیه بر کادر مجرب و سوابق 20 ساله مدیران در صنعت ساختمان و عایق کاری در کشور اسپانیا هم اکنون این افتخار را دارد که فن آوری های جدید عایق کاری در دنیا را برای اولین بار در ایران تولید و عرضه نماید.

شیت پلی یورتان چیست؟

شیت پلی یورتان همان ورق پلی یورتان است که از واکنش دادن ماده ایزوسیانات به همراه پلی یول تهیه می‌شود‌. این واکنش در کنار کاتالیست و برخی افزودنی های دیگر انجام می‌شود. شیت پلی یورتان با استفاده از تزریق این ماده در قالب های مختلف به دست می آید.

ویژگی های شیت پلی یورتان

ورق های پلی یورتان جهت کاربردهای متنوع به شکل تخته ای با ضخامت 10 الی 60 میلی‌متر و ابعاد ساخته می‌شوند. هدف از به کار بردن شیت، استفاده از ویژگی های ضد سایش، ضد ضربه و ضد فشار و ضد تشعشع، مقاومت در برابر اوزون، مقاومت در برابر هیدرولیز شدن، سبکی، تحمل بار، نصب آسان، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در برابر روغن و چربی، مقاوت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر صوت، نارسانایی، رنگ پذیری و طول عمر مفید زیاد آن است.

از شیت های پلی یورتان می توان در پوشش دهی دیوارها و کف ساختمان ها، پوشاندن کانکس ها، ساختن قطعات صنعتی، ویلاهای چوبی و LSF و غیره استفاده کرد. همچنین می توان از این شیت ها در لاینینگ، درزبندی، ایجاد فاصله میان قطعات و ماشین های صنعتی نیز استفاده کرد.

صنایع مختلفی از جمله صنایع نظامی، کانکس سازی و ساختمان های پیش ساخته، LSF، نفت، گاز و پتروشیمی، چاپ و غیره به شیت های پلی یورتان نیاز دارند. همچنین می توان از این عایق در آب بندی پیستون و شفت پمپ ها و سایر سیل های متحرک، تولید واشر، بلبرینگ، تسمه، سپر و سایر قطعات صنعتی استفاده کرد.

این ماده فقط در خط تولید ممکن است کمی برای کارمندان خطر ساز باشد، اما پس از شکل گیری خطر زیست محیطی و خطر سلامتی برای افراد هنگام اجرای پوشش ضد حریق نخواهد داشت. همان طور که می دانید  پوشش ضد حریق به موادی گفته می‌شود که روی فلزات و دیگر مصالح ساختمانی به کار رفته در ساختمان‌ها پاشیده می‌شود تا از سوختن آنها در هنگام آتش سوزی پیشگیری کرده و زمان تخریب سازه را به تعویق بیندازد.

سخن پایانی

شیت پلی یورتان یا همان ورق های پلی اورتان در برندهای مختلفی عرضه می‌شوند. ولی برای خرید ورق فوم پلی یورتان باید ابعاد و ضخامت شیت را در نظر بگیرید. زیرا هر سایز و هر نوع از این ورق های پلی یورتان کارایی خاصی دارند.

البته شما می‌توانید شیت پلی اورتان را مطابق با نیاز خود در ابعاد و ضخامت های متنوع سفارش دهید. پس اگر به دنبال مرغوب ترین ورق های پلی یورتان هستید ما در گروه صنعتی کاج طلایی آفاق تامین کننده باکیفیت ترین شیت پلی یورتان و کفپوش هستیم. همچنین بهترین خدمات عایق کاری روز دنیا را به تمام مشتریان خود در سراسر کشور ارائه‌ می‌دهیم.