نمایشگاه دائمی

تهران، الهیه، خیابان خالقی، کوچه آریا

مشاوره رایگان

02126201697 – 09192054617

درباره ما

گروه صنعتی کاج طلایی آفاق  با تکیه بر کادر مجرب و سوابق 20 ساله مدیران در صنعت ساختمان و عایق کاری در کشور اسپانیا هم اکنون این افتخار را دارد که فن آوری های جدید عایق کاری در دنیا را برای اولین بار در ایران تولید و عرضه نماید. این شرکت در پاییز سال 1387 توسط جمعی از نخبگان وزارت علوم و فناوری کشور و با کمک مدیران با سابقه در تهران تاسیس گردید تا با تکیه بر دانش فنی و بهره گیری از عایق های حرارتی – صوتی پلی یورتان پاششی، پوششهای صنعتی پلی یوریا، پوششهای معدنی ضدحریق سازه و کفپوشهای صنعتی گام بلندی در زمینه ی بهینه سازی مصرف انرژی در ایران بردارد.

گروه صنعتی کاج طلایی آفاق به عنوان نماینده انحصاری  TRANSPOWER- CARBOLINE USA از هند بعنوان یکی از تامین کنندگان و مجریان برتر این صنعت و یکی از برندهای برتر دنیا را با استانداردهای UL/CE/IBC/NFPA و همچنین شرکت های  IRIS COATING ایتالیا و WHITECHEM ترکیه میباشد.

درباره ما
معرفی شرکت

فهرست محصولات و خدمات:

رنگ های صنعتی

کفپوشهای اپوکسی و پلی یورتان

سیستم های محافظت از سازه از حریق

سیستم های آببند پلیمری

پوشش محافظتی پلی یورتان

محصولات و خدمات شرکت به شرح زیر میباشد:

الف . پوششهای ضدحریق سازه: Passive Fire Protection

ب. عایق حرارتی و صوتی پلی یورتان پاششی و تزریق

ج. کیت پلی یورتان

د. پوششهای صنعتی پلی یوریا

ه. کفپوشهای صنعتی پلی یورتان و اپوکسی

و. پوشش های آببندی پلیمری

عایق حرارتی پلی یورتان پاششی
الف . پوششهای ضدحریق سازه: Passive Fire Protection
اجرای عایق پلی یورتان

پدافند غیر عامل یکی از ضروری ترین گام ها برای ارتقای امنیت سازه های ساختمانی و صنعتی و مقاوم سازی آن ها در برابر حریق است.  وظیفه اصلی پوششهای ضد حریق جلوگیری یا به عبارتی دقیق تر بتاخیر انداختن توسعه حریق و کاهش خسارات جانبی و مالی است.

این پوشش های ضد حریق بر دو نوع کلی است:

1. پوشش های معدنی پاششی

این پوشش های معدنی مقاوم حریق دارای سنگدانه های منبسط شده نظیر پرلیت و ورمیکولیت؛ چسباننده های هیدرولیک نظیر گچ و سیمان و یک عامل کفزا می باشند.

نحوه اجرا:

این مواد ابتدا با آب برای رسیدن به یک غلظت مناسب پیش آمیخته می شوند و سپس بوسیله دست یا ماشین بر روی سطوح پاشیده می شوند.

طراحی پوشش های ضد حریق با استفاده از آیین نامه های بین المللی از جمله ASTM E 119,UL 263,BS 476 20-21,EN  صورت گرفته و بهترین زمان اجرای سیستم های مذکور به هنگام نصب اسکلت فلزی است.

این پوشش ها را می توان در سطوح داخلی و خارجی ساختمان ها و سازه های فلزی اعمال نمود به طور کلی به دو دسته پایه سیمانی و پایه گچی تقسیم می شود.

1-1) پوشش های معدنی پایه سیمانی

برای ایجاد مقاومت جهت محافظت سازه فولادی طراحی شده است

ویژگی ها و دلایل استفاده از پوشش معدنی پایه سیمانی:

 • اجرای ساده و سریع
 • مقاومت بسیار بالایی در هر واحد ضخامت
 • کمترین مواد را برای رسیدن به مقاومت مشخص شده مصرف می کند
 • مناسب شرایط خارجی اقلیم آب و هوایی می باشد
 • قابلیت حفاظت سازه را در برابر حریق تا 4 ساعت

1-2) پوشش های معدنی پایه گچ

این ماده بشکل مخلوطی پیش فرموله بر پایه گچ تولید می شود.

ویژگی ها و دلایل استفاده از پوشش معدنی پایه گچ:

 • اجرای ساده و سریع
 • پوششی سبک با مقاومت بسیار موثر
 • مناسب برای مصارف داخل ساختمان (Internal use)
 • قابلیت حفاظت سازه را در برابر حریق تا 4 ساعت

   

 

2. رنگ های منبسط شونده

این پوشش ها معمولاً دارای چهار نوع ترکیب می باشند. یک ترکیب پلی هیدریک به منظور تولید کربن، یک عامل آب زدایی،       عامل اسفنجی کننده یا تولید گاز و یک رزین که چسباننده رنگ می باشد. این پوشش ها با ضخامت حداکثر 6 میلی متر اجرا می شوند و سازه را تا 2 ساعت در برابر حریق حفاظت می نمایند. این مواد هنگامیکه در معرض حرارت قرار می گیرند به علت وقوع یک سری واکنش های شیمیایی، گازهای خنک کننده ای آزاد نموده و با حرارت مقابله می نمایند و در ضمن یک لایه عایق زغالی تولید می کنند که این ضخامت تا 20 برابر مقدار اولیه رنگ می رسد. از این پوشش ها به منظور حفاظت از سازه های فلزی و سطوح داخلی ساختمان استفاده می شود. از این محصول به عنوان پوشش نهایی و دکراتیو می توان استفاده کرد.

ب. عایق حرارتی و صوتی پلی یورتان پاششی و تزریق

گروه صنعتی کاج طلایی آفاق با بهره‌گیری از دانش فنی ترکیب و فرمولاسیون مواد توانسته با دانسیته‌های مختلف عایق‌های مختلف پاششی و تزریقی را تولید کند. عایق پلی‌یورتان یکی از بهترین عایق‌های موجود در سطح دنیای صنعتی امروز می‌باشد.

1. عایق حرارتی پلی یورتان پاششی

این شرکت با یک دهه تجربه و فعالیت در صنعت ساختمان، نفت و گاز و پتروشیمی، صنعت دام و طیور توانسته است این محصول را در شاخص‌ترین پروژه‌های کشور ایران و حتی حاشیه خلیج فارس مشاوره و اجرا نماید که تا بیشتر از 70% کاهش مصرف انرژی را بدنبال دارد.

این عایق برای صنعت ساختمان مناسب برای نما جهت کاهش هدر رفت انرژی بدلیل یکپارچه بودن عایق و همچنین افزایش طول عمر سازه و ساختمان  در برابر رطوبت ، تعریق و کاهش ضرایب انبساط و انقباض ساختمان شود.

در صنایعی چون نفت و پتروشیمی بعنوان عایق سر برای خطوط لوله و  Check Valve  ها بصورت تزریقی با کاور گالوانیزه یا آلومینیومی استفاده می‌گردد.

2. عایق صوتی پلی یورتان پاششی

این عایق بعنوان تنها عایق حال حاضر می‌باشد که بصورت یکپارچه سطوح را پوشش می‌دهند و تا 50 Db  می‌تواند بدلیل وجود سلول باز بودن فوم جذب صوت داشته باشد اجرای موتورخانه‌ها، دیوارهای مشترک بین واحدها، واحدهای تولیدی و صنعتی با تولید صدای بالا ، اطاقک های تست صوت قابل استفاده می‌باشد.

متخصصان شرکت مهندسی کاج طلایی آفاق با فرموله کردن موادپلی‌یورتان به دانشی دست یافتند که بتوانند فوم سلول باز با هدف آکوستیک کردن و عایق حرارتی بودن را برای اولین بار در ایران و خاورمیانه در دیواره‌های گچی همچون کناف تزریق نمایند بدون اینکه هیچگونه ترکیدگی یا خمش در سازه‌های سبک ایجاد نکند و یک دیوار کامل توپر بهره برداری شود. این دستاورد شرکت توانسته معضل عمده سازندگان و پیمانکاران با سیستم گچ برگ (کناف) را با پشم سنگ بدلیل عدم ماندگاری بطور کلی از پیشرو بردارد.

فوم پاششی
ج. کیت پلی یورتان
کپسول تزریق پلی یورتان

کپسول تزریق پلی یورتان یک تکنولوژی برتر و اقتصادی برای بهینه سازی انرژی و دود بند کردن و هوابند کردن تمامی حفره ها که حتی قابل دسترس نیستند.

کپسول تزریق پلی یورتان به عنوان درز بند و هوابند کردن حفره ها بسیار کاربرد داشته و در اتلاف حرارتی نقش بسزایی دارد.

عایق حرارتی پاششی پلی یورتان از نوع فوم پاششی پلی یورتان بهترین عملکرد عایقی در ساختمان را دارد.

کپسول تزریق پلی یورتان و یا کپسول پاششی پلی یورتان برای عایق بندی حرارتی؛ صوتی و درزگیری و هوابند کردن ها استفاده می گردند.

عایق حرارتی پلی یورتان پاششی از نوع سلول  بسته میتواند ضریب عملکردی بهره وری انرژی را به نسبت قابل قبولی افزایش دهد.

عایق صوت پلی یورتان پاششی از نوع سلول باز میتواند بهترین عایق صوتی قابل کاربرد در ساختمان و اماکن صنعتی باشد.

د. پوششهای صنعتی پلی یوریا
1. پوشش های ضدخوردگی،کفپوش صنعتی و عایق رطوبتی پلی یوریا

شرکت کاج طلایی آفاق در زمینه عایق رطوبتی پلی یوریا که بالاترین کیفیت جهانی در زمینه پوشش های سطح و خوردگی را دارد فعالیت می کند. این شرکت با همکاری کمپانی های  Global Insulation در دبی و VIP آلمان  توانسته مواد اولیه این محصول را از بهترین کیفیت موجود در بازار بین المللی تهیه نماید.

پلی یوریا از جمله پیشرفته ترین پلیمرهای توسعه یافته بوده و بعنوان پوششی مدرن محسوب می گردد. ساختار پلی یوریا بر پایه واکنش گرمازا بین دی یا پلی ایزوسیانات با ترکیبات حاوی هیدروژن فعال چون آمین ها میباشد.

2. خواص و مزایای پلی یوریا

– بهترین عایق و پوشش صتعتی حال حاضر دنیا
-دارای ازدیاد طول تحت کشش بالا (تابیش از ۶۵۰٪)
-مقاوم در برابر اکثر حلالها، اسیدها و قلیاها
-بدون درز و یکپارچه ، فاقد ترک
-دارای مقاومت عالی در برابر خوردگی
-ضد ضربه و ضد سایش

3. موارد استفاده

کفپوشهای صنعتی در فرودگاهها، انبارها، سالنهای تولید
معابر عبور، پارکینگها و استخر ها
تجهیزات آب و فاضلاب
نیروگاهها و محیطهای دریایی
تجهیزات سردخانه ای، کارخانه های تولید مواد غذایی
مخازن و سطوح در معرض مواد شیمیایی

اجرای عایق صوت پلی یورتان
ه. کفپوشهای صنعتی پلی یورتان و اپوکسی
درباره ما

کفپوش های صنعتی اپوکسی و پلی یورتان ، پوشش هایی برای کف هستند که سطح را در برابر عوامل مختلف محافظت نموده و منجر به زیباتر شدن آن می گردد. این نوع کفپوش ها قابل استفاده در تمام مکان ها از جمله منازل، ادارات، مراکز صنعتی و بهداشتی، ورزشگاه ها و … هستند و در انواع مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. کفپوشی که برای ساختمان های اداری استفاده می گردد مسلماً با کفپوش مراکز صنعتی متفاوت است. کفپوش مراکز صنعتی و کارخانه ها بیشتر در معرض مواد شیمیایی و اسیدی قرار دارد، از این رو باید از مقاومت لازم در برابر خوردگی، آتش، سایش، رطوبت و … برخوردار باشد. این نوع کفپوش ها به صورت یکپارچه و بدون درز میباشند و با نفوذپذیری صفر درصد کاملا ضد اب و ضد روغن و ضد لک میباشد. 

و. پوشش های آببندی پلیمری
پوشش غشایی پلیمری

این پوشش ها تمام پلیمری می باشند که با توجه به نوع پلیمر پایه نامگذاری شده اند. از پلیمر های مورد استفاده در این نوع پوشش می توان به پلیمرهای اکرلیک، پلی اول ها مثل پلی یوریا، پلی یورتان، پلی استر و … ، اپوکسی ها و ترکیبات تابعه آنها اشاره نمود.

پوشش غشایی سیمانی-پلیمری

همانطور که عنوان شد، خواص سیمان به تنهایی برای ایجاد غشای آب بندی کافی نبوده و برای تامین نیازمندیهای لازم برای یک پوشش آب بندی به پلیمر مناسب نیازمند هستیم. برای تامین خواص مناسب در این پوشش ها از پلیمرهای نوع مایع و پودری بصورت همزمان بهره گیری می شود

عایق رطوبتی پلی یورتان
در پایان متذکر میشویم، این افتخار بزرگی است که بتوانیم در پروژه شما کارفرمایان محترم خدمتی هرچند کوچک و ارتباطی ماندگار را داشته باشیم.
با احترام تیم فنی مهندسی گروه صنعتی KTA