نمایشگاه دائمی

تهران، الهیه، خیابان خالقی، کوچه آریا

مشاوره رایگان

02126201697 – 09192054617

پوشش محافظتی پلی یوریا

پوشش های پلی یوریا در اوایل ۱۹۸۰ در زمانی اختراع شد. پلی یوریا از جمله پیشرفته ترین پلیمرهای توسعه یافته بوده و بعنوان پوششی مدرن محسوب می گردد. ساختار پلی یوریا بر پایه واکنش گرمازا بین دی یا پلی ایزوسیانات با ترکیبات حاوی هیدروژن فعال چون آمین ها میباشد

محصول پلی یوریا به عنوان بهترین عایق، پوشش و کفپوش حال حاضر دنیا می باشد. محصول دو جزئی پلی یوریا دارای مقاومت کششی و پارگی بالا بوده و با ضریب سختی بالایی که دارد این محصول را از سایر محصولات مشابه مانند اپوکسی و کفپوش های پلی یورتان متمایز میکند.

 

این پوشش یک الاستومر پاششی سریع اعمال شونده ، به سرعت خشک شونده ، ۱۰۰% جامد ، منعطف و دوجزیی است و خودش به تنهایی یا با مواد پوشش دیگر ، آسترها و عایق ها و سطوح انعطاف پذیر روی بتن و دیگر سطوح اعمال می شود و یک نوار مقاوم به ضخامت دلخواه تولید می کند . این ماده ممکن است بتواند روی هر سطحی و در هر شرایطی اعمال شود و بی اثر است یعنی هیدرولیز نمی شود، زلال است و با مواد دیگر مخلوط نیست ولی منعطف است و قابل رنگ نیز می باشد ، روی دما و رطوبت غیر حساس است و کار را روی شرایط محیطی دشوار آسان می کند .

بزرگترین مزیت آن این است که به سرعت روی کار می نشیند و خشک می شود و به اعمال کننده این اجازه را می دهد که در یک گذر پاشش ، به ضخامت دلخواه برسد. این مطلب به کارفرما اجازه می دهد تا در انجام بسیاری از خدمات سریع تر از پوشش های سنتی به نتیجه برسد و روزها و حتی هفته ها در مصرف وقت صرفه جویی کند.